INFO-SPÓŁKA

PROGRAMY

Wszystkie programy są naszym dziełem. Możemy je dowolnie modyfikować i łączyć.


Możesz kupić od kogoś gotowy program. My stworzymy Ci program jakiego potrzebujesz.

Nasze programy są przejrzyste i proste w obsłudze. Przywiązujemy do tego najwyższą wagę. Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się tworzeniem programów dla księgowości, dlatego doskonale wiemy co sprawia użytkownikom najwięcej problemów.

W wielu urzędach i jednostkach budżetowych Dolnego Śląska nasze programy obsługują podatki, czynsze, księgowość budżetową i płace. Mamy około dwustu klientów, którym sprzedaliśmy tysiące programów. Wszystkie, z nielicznymi wyjątkami, pracują do dziś.
ZASADY WSPÓŁPRACY

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami, dopasowując programy do rosnących potrzeb i zmieniających się warunków.

Dzięki "dyżurnym telefonom" oraz "zdalnej pomocy przez internet" jesteśmy w każdej chwili do dyspozycji klienta.

W sytuacjach awaryjnych klient dzwoni na jeden z naszych telefonów dyżurnych. Poprzez "zdalną pomoc" natychmiast usuwamy awarię. Praktycznie nie ma możliwości utraty danych.


Nasi klienci mogą pracować bez obaw, że coś przestanie działać lub przepadnie.

Dzisiejsze programy wykonują wiele, czasami bardzo skomplikowanych operacji. Potrzeba wielu miesięcy aby poznać wszystkie możliwości programu. Można dać użytkownikowi szczegółową instrukcję obsługi, można organizować szkolenia, jednak najlepsze efekty daje kontakt telefoniczny z wykorzystaniem "zdalnej pomocy".


Jeżeli nasz klient czegoś nie wie, w każdej chwili może zadzwonić na numer dyżurny. Poprzez "zdalną pomoc" pokazujemy co należy zrobić.

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli zawsze najnowsze wersje programów.
CENY

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o telefon. Ustalimy jakich programów potrzebujecie oraz określimy cenę usługi.

Zawieramy umowy, na podstawie których klienci płacą nam miesięcznie umówioną kwotę. Oczywiście kwoty te zależą od wielkości systemu i zaczynają się od 50 zł, z wyjątkiem programu e-DEKLARACJE, dla którego opłata wynosi 100 zł netto rocznie.

Cena ta obejmuje:

  • Instalację i wdrożenie programu.
  • Szkolenie przez internet ("zdalna pomoc").
  • Dostarczanie najnowszych wersji programu dopasowanych do zmieniających się przepisów.
  • Drobne zmiany w programie na życzenie klienta.

Ponadto, bez żadnych dodatkowych opłat oraz bez ograniczeń ilościowych i czasowych, klient może do nas dzwonić w sprawie:

  • doszkolenia,
  • pomocy w sytuacjach kłopotliwych i awaryjnych.